Proč právě Autoškola Salva Domažlice ?

 

!!! VÍCE NEŽ 90% ÚSPĚŠNOST ZVLÁDNUTÍ ZÁVĚREČNÝCH ZKOUŠEK NA PRVNÍ POKUS !!

 

JAKO V JEDINÉ AUTOŠKOLE NA OKRESE SI MŮŽETE VYBRAT, JESTLI CHCETE JEZDIT VE VOZIDLE S ISTRUKTOREM A NEBO INSTRUKTORKOU :-)

 

 • Naše Autoškola Salva má pro Vás zajímavé ceny, protože nemáme žádné nezkušené externí učitele řízení a jiné zaměstnance, jejichž náklady by zvyšovaly cenu Vašeho kurzu :-)
 • V naší autoškole se učíte, jak v normálním vozidle do kterého si po skončení autoškoly sedne 90% z vás, BEZ všech možných elektronických asistentů (asistent rozjezdu, elektronická ruční brzda, couvací kamery a senzory, ESP, atd....), tak v novém vozidle AUDI A3 SPORT, která tyto asistenty má... 
 •  Jako autoškola sice nemáme 30ti letou tradici ("jen" 14 let), ale zato nemáme nezkušené učitele řízení s několika měsíční, nebo týdenní praxí v oboru :-)
 

Nejsme žádná RYCHLO-MNOŽÍRNA ve které žáci nečinně sedí v plném autě a jen jeden z nich řídí :-( A proto ke svým žákům přistupujeme individuálním způsobem, kdy ve vozidle sedí jen jeden žák, který zaroveń řídí a to CELOU jízdu....:-)                          

 


 

 

 • V naší autoškole se Vám nestane, že se ve výcvikovém vozidle střídá víc instruktorů a přitom každý chce po Vás něco jiného...v tom případě máte v řízení vozidla akorát chaos a nejistotu u závěrečných zkoušek...
 • Celý kurz autoškoly řídíte jen jedno výcvikové vozidlo na které si maximálně zvyknete a nemáte proto problém s jeho ovládáním u závěrečných zkoušek :-)
          

 

 • Další výhodou je, že se naučíte ovládat vozidla střední třídy a tudiž po skončení autoškoly pro Vás není problém usednout za volant jakéhokoliv auta (malého či velkého....:-)
 
 • Jako drtivá většina autoškol v ČR nepoužíváme výcvikové trenažéry, protože jsme přesvědčeni, že i ten sebelepší trenažér a PC simulátor nemůže nikdy nahradit jízdu vozidlem ve skutečném provozu...:-) 

 

 • Dalším plusem Autoškoly Salva je, že jako jediný instruktor autoškoly v Domažlicích, je bývalým zkušebním komisařem.

 

 • Nejsme žádná RETRO autoškola a proto při výuce teorie na učebně používáme nejmodernější audio-video techniku (velkoplošná projekce) a vždy AKTUÁLNÍ výukový program určený pro autoškoly.... 

 

 • V autoškole Salva Domažlice dostanete zdarma aktuální výukový multimediální software. Tento počítačový program určený pro autoškoly Vám bohatě postačí jako jediný zdroj samostudia, máte tedy minimální náklady na učební pomůcky !!!

 

 • Jízdu si budete užívat v nových, bezpečných, klimatizovaných a pohodlných vozech včetně MP3 přehrávače s možností poslechu vlastní hudby ! Občerstvení na učebně zdarma je u nás samozřejmostí...:-)  

 

 

Autoškola Salva Domažlice myslí na Vaše pohodlí

 

 

 

 

 

Uvažujete o řidičském kursu? Už neváhejte a kontaktujte prosím, Autoškolu Salva,

René Salva - 605 488 926, Bc. Hana Salvová - 725 458 686 nebo autoskolasalva@email.cz

 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Autoškola Salva, Domažlice

René Salva - 605 488 926
Bc. Hana Salvová - 725 458 686

   Facebook